kolejny tydzień pyknął

Jakoś ten czas nie jest z gumy 😦 i na wynurzenia go brak

Miałem opisać jak to tydzień temu po zajęciach odwiedziliśmy mgr Jarka ale moja pamięć jest jaka jest. Żeby nie było mgr Jarek to nie jest dr Jarek, ot zwyczajnie doszedł nowy barman i dostał na dzień dobry magistra 🙂 a może teraz wszyscy barmani noszą to imię ??

ale nie o tym chciałem 🙂

Ponieważ obecnie GTB jakoś padło, zadaję się teraz z klubem hedonistów 😉 zapowiada się ciekawie, wprawdzie wiekowo jestem tam na pozycji ojca, ale nie stresuję się bo podobno faceci rozwijają się wyłącznie do 3 roku życia a potem już tylko rosną 😀 Coś w tym jest bo dziewczyny dyskutowały na polityczne tematy z taką zaciętością jak prawie nasze p osły w sejmie. Ta chce być rojalistką a Ta utworzy własną partię ze znajomymi a ja durnowaty tylko słuchałem, słuchałem i myślałem o jak wielu zagadnieniach jeszcze nie wiem. Fajna sprawa patrzeć na dzierlatki o połowę ode mnie młodsze spierające się kto wygra wybory w USA, ile werwy, jakież argumenty. Ważne że była to dyskusja i wcale sobie do oczu nie skakały z pazurami, mam nadzieję że jedna z nich zostanie prezydentem /zawsze znajomy prezydent może się przydać ;)/ kwestia czy nie stłamszą jej stare poilitikiery bo że ją zepsują to pewne.

Pierwszy raz w życiu udało mi się zarobić na polityce 🙂 Ta która wygra zakład „kto będzie prezydentem stanów” stawia mi browara 🙂 i jest to dla mnie dowód na to że polityka jest potrzebna bo ma się gratisowe browary <ROTFL>

Póki co ranek, w dzisiejszych planach mam wycieczkę na groby żeby ominąć wielki tłok za tydzień, liczy się pamięć nie ten konkretny dzień przecież.


__Z_m_i_a_n_a__ adresu bloga teraz prowadzę go pod adresem:

http://arek.bibliotekarz.com

Zagłosuj w Katalogu Bibilolubów

Głosuj na biblioteką w Katalogu Bibliotek
Głosuj w Katalogu Bibliotek

Miniblog z mojego twittera

Archiwum chronologiczne

Październik 2008
Pon W Śr Czw Pt S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Foty biblioteczne ;)

RSS Ostatnio dodane książki w Antykwariacie Ekslibris

  • Błąd: kanał prawdopodobnie nie działa. Spróbuj ponownie później.

Wymiana buttonami :)

Czytelnicy :)%d blogerów lubi to: