konkurs ekslibrisów :)

Przespaliśmy pierwszy termin już dawno temu :(, nawet nie pamiętam dlaczego się konkurs rozszedł po kościach ale czas go zakończyć.

Ekslibrisy konkursowe są zebrane, ja już mam mojego kandydata do nagrody, Bibla też ma się rozpatrzeć a znając życie coś znów wymyśli :), gablota na IINiSB się szykuje dla zwycięskich prac, więc temat zakończymy.

Prace zebrane na nasz wewnętrzny konkurs ekslibrisu pierwszego roku IINiSB`07 można oglądać i oceniać pod adresem http://ekslibris/konkurs nie jest ich za wiele, poziom różniasty ale moim zdaniem udało się nam coś ciekawego zrobić.

Muszę jeszcze tylko odkopać jakie nagrody obiecałem 🙂 Bibla też jakieś obiecała, więc będą i prezenty.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie na ekslibris  i przepraszam za zwłokę w ogłaszaniu wyników 😉

OGŁOSZENIE /tak przy okazji, kryptorekalama/

Jak ktoś by chciał wstawić swój ekslibris w galerię pod adresem http://ekslibris.pl niech podeśle do mnie na maila. Chętnych do zorganizowania konkursu przez sieć też zapraszam 🙂 zapewniam miejscówkę na serwerze i trochę reklamy konkursu w różnych miejscach.

Korci mnie utworzyć taki  stały cykliczny konkurs na ekslibris amatorski, w wydaniu corocznym ale trzeba by było poszukać sposobu na reklamę konkursu i  sponsorów na ciekawsze nagrody niż wydruk 500 ekslibrisów, lub książka, chociaż z drugiej strony 500 ekslibrisów starczy zwycięzcy na parę lat 😉

Myślę że  udało by mi się również znaleźć sensowne miejsce w warszawie na fizyczną wystawę konkursową ale to już nie na bloga 🙂

2 Responses to “konkurs ekslibrisów :)”


  1. 1 Malin 17 marca, 2009 o 9:39

    A może zrobimy coś z Pałacem Młodzieży w Katowicach, gdzie pracuję? Robimy już kilka konkursów, ten też jest fajny, jeśli zaplanujemy to odpowiednio, to może w budżecie znajdzie się trochę kasy na nagrody (nie wiem, czy w tym roku, ale w następnym na pewno, jeśli to teraz już zaplanujemy), pomożemy też w organizacji i jakoś to pójdzie. No i w Pałacu mamy dwie galerie, w których można by było ewentualnie wystawę zrobić.

  2. 2 arekmarek 17 marca, 2009 o 1:46

    jestem jak najbardziej za 🙂 /mail poleci niebawem w tej sprawie/


Comments are currently closed.__Z_m_i_a_n_a__ adresu bloga teraz prowadzę go pod adresem:

http://arek.bibliotekarz.com

Zagłosuj w Katalogu Bibilolubów

Głosuj na biblioteką w Katalogu Bibliotek
Głosuj w Katalogu Bibliotek

Miniblog z mojego twittera

Archiwum chronologiczne

Marzec 2009
Pon W Śr Czw Pt S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Foty biblioteczne ;)

RSS Ostatnio dodane książki w Antykwariacie Ekslibris

  • Błąd: kanał prawdopodobnie nie działa. Spróbuj ponownie później.

Wymiana buttonami :)

Czytelnicy :)%d blogerów lubi to: