rozklonuję się :)

Ostatnio miałem chęć na kilka wpisów ale nijak nie pasują do bibliotekarza ani studenta, a zwłaszcza jeśli rss wysyła wszystko na bibliotekarz.com i by tam tylko śmieciły.

Muszę się więc rozklonować 😦 a czas pokaże czy to był dobry krok.

Wizja jest prosta książki i studia zostają tutaj na bibliotekarz.wordpress.com, sprawy domowe, żalnik, gotowanie, nalewki, być może odnowiona aktywność społeczna itd. znajdą swojego bloga, dojrzewające tematy związane z radiem internetowym ożywią w końcu radiowoz.pl jak ośmielę się go zapgrejdować do nowej wersji.

Wszystkie moje blogi będę agregował prawdopodobnie pod adresem steplowski.net gdzie będzie się zbiegał mój pełny sieciowy ekshibicjonizm. Ale ten adres nie jest jeszcze pewny.

Ciekaw jestem jak to wpłynie na moje klepanie? bo czytelnictwo mi spadnie to pewnik, choćby z prostego powodu posty będą na poszczególnych blogach rzadsze – czasu nie rozciągnę.

Mam nadzieję że będzie choć klarowniej dzięki temu, bo w chwili obecnej to już zaczyna być sieczka totalna. Napewno dzięki temu przeniesieniu zyskam pewne fajne możliwości techniczne, niedostępne na obecnej platformie ale to już inna bajka 🙂 może opiszę ją kiedyś.


__Z_m_i_a_n_a__ adresu bloga teraz prowadzę go pod adresem:

http://arek.bibliotekarz.com

Zagłosuj w Katalogu Bibilolubów

Głosuj na biblioteką w Katalogu Bibliotek
Głosuj w Katalogu Bibliotek

Miniblog z mojego twittera

Archiwum chronologiczne

Marzec 2009
Pon W Śr Czw Pt S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Foty biblioteczne ;)

RSS Ostatnio dodane książki w Antykwariacie Ekslibris

  • Błąd: kanał prawdopodobnie nie działa. Spróbuj ponownie później.

Wymiana buttonami :)

Czytelnicy :)%d blogerów lubi to: