mak +

Znów będę coś chciał od szefostwa IINiSB 🙂 Ciekawe kiedy będą mnie mieli dość :>

Dawno nie zaglądałem na ebib-a ale u znajomej z roku na blogu wyczytałem że ją cytują, to wpadłem zobaczyć co tam nowego i doczytałem się że biblioteka + zrobi mak-a +.

Skoro tyle plusów to i ja jako student bibliotekoznawstwa /a wiem że i sporo ludzi z roku mnie poprze jeśli nie wszyscy ;)/ będę chcieć plusa w postaci prezentacji/kursu najnowszego programu bibliotecznego który będzie wdrażany niebawem w wielu bibliotekach.

A skoro szkolenia są zaplanowane na jesieni więc niech Instytut Szanowanego Uniwersytetu zrobi fakultet dla swoich studentów z maka + albo „załatwi wejściówki” na takie szkolenia :). Jest to na pewno istotna inicjatywa zwłaszcza dla kończących naukę w przyszłym roku, bo to jest właśnie ten powiew świerzości i aktualności wiedzy jaki będą mogli zaoferować przyszłym pracodawcom.

Tak więc, jako że akurat mam zjazd to sobie porozmawiam z kilkoma osobami, a co przyjęli mnie, przepuścili na 2 rok /pomimo iż poszedłem być studentem a nie uczyć się/, to niech się męczą teraz ze mną bo raczej już nie odpuszczę 😀 a dziewczyny namawiają mnie na doktora ROTFL


__Z_m_i_a_n_a__ adresu bloga teraz prowadzę go pod adresem:

http://arek.bibliotekarz.com

Zagłosuj w Katalogu Bibilolubów

Głosuj na biblioteką w Katalogu Bibliotek
Głosuj w Katalogu Bibliotek

Miniblog z mojego twittera

Archiwum chronologiczne

Marzec 2009
Pon W Śr Czw Pt S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Foty biblioteczne ;)

RSS Ostatnio dodane książki w Antykwariacie Ekslibris

  • Błąd: kanał prawdopodobnie nie działa. Spróbuj ponownie później.

Wymiana buttonami :)

Czytelnicy :)%d blogerów lubi to: