urlop przedświąteczny

qrf ludzie potrafią dobić 😦

Miła Pani przez telefon się dopytywała czy przyjdę jutro do niej popracować czy mam urlop przedświąteczny. Niby nic a jak wiele. Moja odpowiedź standardowa nie mam urlopu poleciała sama, ciekawe ile jeszcze tak pociągnę jestem jak jakiś chinol arbajt wciąż, tyle że psychika nie chinola i się buntuje.

Aby do maja – jadę do ustrzyk 😀 na 3 dni urlopu i niech z nieba leci co chce wyłączam świadomie telefony, pierwszy raz od wieeeeelu lat i już. W końcu i mnie po paru latach życia w pracy non stop należy się chwila spokoju i pewności że nic nie zadzwoni i nie trzeba będzie dojechać w ciągu 2 godzin do problemu. (Z ustrzyk się nie da i tak 😉 aż mi się gęba sama śmieje jak to piszę !) Potem choćby potop bezrobocie i kary umowne :>.

Z elektroniki nie biorę nic. Gooodbye telefonie, komputerze, sieci, odpoczynek full wypas może poza dadaistyczną przemową na moście wkońcu fajeczkę sobie wyrzeźbię ?. Muszę tylko zlokalizować jeszcze Zenita na dnie której szafy leży i zobaczyć czy klisze nadal sprzedają.

Dobra nowina! fryzjerka w zakładzie tatuażu twierdzi że 30 kwietnia o 12.15 w godzinke się wyrobi z fryzurką a najciekawsza jest cena 3 razy taniej niż gdzie indziej się dowiadywałem jedynie słaba stówka 🙂


__Z_m_i_a_n_a__ adresu bloga teraz prowadzę go pod adresem:

http://arek.bibliotekarz.com

Zagłosuj w Katalogu Bibilolubów

Głosuj na biblioteką w Katalogu Bibliotek
Głosuj w Katalogu Bibliotek

Miniblog z mojego twittera

Archiwum chronologiczne

Kwiecień 2009
Pon W Śr Czw Pt S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Foty biblioteczne ;)

RSS Ostatnio dodane książki w Antykwariacie Ekslibris

  • Błąd: kanał prawdopodobnie nie działa. Spróbuj ponownie później.

Wymiana buttonami :)

Czytelnicy :)%d blogerów lubi to: